top of page

איך לפתח חוסן ויציבות, במציאות בה
לא יודעים מה יקרה בעוד רגע?

נדמה שהעולם נמצא בצירי לידה.
בואו לקבל פרספקטיבה חדשה על התקופה המטלטלת והמיוחדת שאנו עוברים. בסדרת 4 מפגשי מבוא - נבחן את המגמה שאליו העולם מתקדם ומהי ההכנה הנחוצה, בכדי להכנס מחוזקים לעולם החדש. 

Minimal Nature Forest Logo (1).png

בכדי לפתח חוסן ולהרגיש שליטה על מאורעות החיים, צריך להבין באיזו תקופה אנו נמצאים
לאחוז במשוכות בשתי ידיים ולהכתיב לעצמנו את איכות החיים

אבל זה אתגר...

איני חי לבדי וישנם סביבי אנשים שמושפעים ומשפיעים עלי

  • גם אתם מרגישים שצריך עוגן בכדי לצלוח את התקופה האחרונה?

  • שחסר יכולת להבין את חוסר הוודאות במה שקורה?

  • שנעשה מאוד רגיש לדבר על דברים מחשש לפגוע?

  • שקשה לאנשים להבין זה את זה ולהרגיש את צרכי האחר?

אנחנו נמצאים בפתחו של עולם חדש

מצד אחד הוא מעמיד בפנינו אתגרים לא פשוטים, אך מצד שני הוא גם פותח בפנינו חלון הזדמנויות להתפתחות ולשדרוג החיים. 

הקורס  מבוא לפיתוח טכנולוגית "הענן האנושי" מסייע לנו להתאים את עצמנו למציאות החדשה שמתגלה, בצורה חלקה ומוצלחת ככל האפשר.

אנחנו עדים לכך שכל המערכות סביבנו משתנות. כל מה שידענו והכרנו מקבל תפנית. הכלים והתפיסות שנהגנו להשתמש בהם בעבר כבר פחות אפקטיביים. חלקם הפכו לממש לא רלוונטיים. וכל השינויים הללו מאלצים אותנו לבחון מחדש את צורת החיים שלנו, את דרך ההתנהלות שלנו ואת ההחלטות שלנו. 

לא במקרה חלק מאיתנו מרגישים איזשהו סחרור מערכות, אי יציבות, אי ודאות, לעיתים גם חרדות. המצבים האלה מאפיינים את תקופת המעבר שבה אנחנו נמצאים כעת. לנוכח המציאות המשתנה, אנחנו חייבים לרכוש כלים חדשים, הבנה חדשה, להבין את חוקיות המגמה, לעשות סדר בראש, במחשבות, בהחלטות ובמטרות שלנו - וכך היא פורסת בפנינו ממש גישה חדשה לחיים, שמוליכה אותנו במעבר מהעולם הישן לעולם החדש בצורה יותר זורמת. 

מבוא לפיתוח טכנולוגיית הענן האנושי הינו קורס בו האדם רוכש הכרה ראשונית עם נחיצות שכלול המשאב הבין אנושי, אשר מקנה לאדם :

  • מקור להתחדשות, מוטיבציה ויצירתיות

  • יכולת פרספקטיבה וחשיבה מערכתית 

  • גמישות מחשבתית ורגשית
  • סבילות במצבי קונפליקט

  • חוסן להתמודדות עם אתגרים

  • גישה לאינטילגנציה קולקטיבית

מבנה הקורס
מפגש 1 - הכרת המשאב הבין אנושי והשפעתו על העתיד
מפגש 2 - הכוח המניע את הדינמיקה האנושית 
מפגש 3 - המשבר כנקודת מפנה לפוטנציאל התפתחותי
מפגש 4 - החוסן הנדרש להצלחה בעולם החדש

אנו מאמינים שפיתוח היכולת ליצור קשרים משמעותיים עם אחרים, על אף האינדיבידואליות שמושכת לכיוון הפוך בדיוק, יכולה להעניק לאדם חוסן ויכולת לנהל בחייו רשת קשרים חזקה. 
איכות רשת הקשרים, מקנה לאדם גמישות פנימית להתמודדות עם קונפליקטים ומשברים - המגבירים את יכולת עמידותו בעליות ומורדות ובאתגרי שינויי החיים.

IMG_6610_edited.jpg

 אורטל ברכה אלבז

קונסול, שגרירות ישראל, קרואטיה

חוסן רגשי אנושי לארגונים (H.E.R.O) יודע לעזור לאנשים לעבוד כקבוצה מגובשת, בה כל המשתתפים מרגישים, שהם משקיעים בצורה מכוונת להשגת בניית הצוות.

מי שמחפש עזרה לבניית צוות חזק יותר, על ידי שיקוף לחברי הצוות מהי המשמעות של עבודה טובה בקבוצה, יהיה בר מזל לשתף פעולה עם אנשי מקצוע כמו רועי ואורית טאוב.

WhatsApp Image 2021-01-14 at 08.56.56.jp

איווה סטיפנוב

רכזת תרבות, שגרירות ישראל, קרואטיה

היה ממש נחוץ בתקופה שקשה להרגיש כמו צוות, בגלל המגבלות והשינויים השונים במודל העסקי שלנו. היה נחמד לראות את כולם יחד ולומדים אחד על השני, במיוחד במגפה, זו הייתה דרך להרגיש קרובים יותר. זה היה מרגיע, ובכל זאת השפיע לטובה על התנהלות העסקית שלנו, ועל כך אנו אסירי תודה.

Screenshot 2021-02-08 at 00.11.48.png

 פטרה קולגה
 A.O.R L.t.d מנהלת מכירות 

בעבודתי הוכח שעבודה מתמשכת והשקעה בהיבט החברתי, ביחידים ובצוותים תורמים לפונקציונליות ולפרודוקטיביות טובים יותר. העובדים מונעים יותר, נותנים יותר משמעות לעבודה עצמה וגם לחשיבות של כל אדם בצוות.

bottom of page